Investujte s moderními nástroji

Investujte s pokročilým hlídačem

Pokud nechcete ztrácet čas a s investováním to myslíte opravdu vážně, nezdržujte se a využijte neomezenou licenci a konzultaci.

NEOMEZENÁ LICENCE HLÍDAČE + KONZULTACE

Konzultace včetně komplexního balíčku nástrojů - víc nepotřebujete. 

KONZULTACE

Probereme jak pracovat s pokročilým hlídačem investic co nejefektivněji, jak pracuji se svým portfóliem (Akcie, krypto a ETF) a metodiky investování či obchodování pomocí pokročilého hlídače a statistik nebo i bez nich.

POKROČILÝ HLÍDAČ NA POŘÁD

Získáte pokročilého hlídače s časově neomezenou licencí bez měsíčních poplatků. V hlídačích pak každý týden najdete nejnovější skóre akcií, ETF a navíc další statistiky a přehledy. A nedílnou součástí jsou indikátory, respektive nákupní a prodejní signály všech aktivních instrumentů hlídačů.

BONUS

Jako BONUS získáte přístup k mým vlastním neveřejným TradingView indikátorům s možností nastavit je na vaše konkrétní investice a s vysvětlením jak je používat. Dalším bonusem je přístup k mým algoritmickým strategiím a kopírovacím robotům. Neváhejte a začněte nad investováním přemýšlet jednoduše a přitom komplexně už dnes :-)

Co vás čeká na konzultaci?

Ukážeme snadnou cestu k efektivnímu investování


  1. Zjistíme PROČ INVESTOVAT s hlídačem investic - Vysvětlíme si jeho výhody a jak v základu pracuje s daty.
  2. Ukážeme si KDE HLEDAT kvalitní INVESTICE pomocí HLÍDAČŮ a dalších zdrojů informací zdarma (nebo za rozumné peníze) - každý dle svých potřeb.
  3. Řekneme si něco o dalších variantách investování, jako je investování pomocí automatických algoritmů, jak a kdy je používat a to převážně na volatilních trzích, jako je například krypto.
  4. Získáte přístup k mým vlastním indikátorům, které vám pomohou lépe odhadovat situaci na trzích i v konkrétních investicích a pokud se je naučíte správně nastavit, budou vám sami říkat kdy vstoupit a vystoupit z trhu.

Přihlašovací formulář na konzultaci

Po výběru termínu se spojíme pomocí mailu, kde také najdete možnosti platby.


V případě dotazů nám napište na adresu: pt@hlidacinvestic.cz