O PROJEKTU


Jak to vzniklo?

Vlastním investováním a obchodováním, s použitím selského rozumu, statistiky, DCA, indikátorů a zkoušením obrovského množství funkčních i nefunkčních strategií jsem s pár nadšenci a sponzory (TP Consulting) našel JEDNODUCHOU CESTU ke stabilním krátkodobým i dlouhodobým profitům s nízkou mírou rizika. Došlo nám, že v tomto oboru spousta lidí kolem nás nejistě "plave" a řekli jsme si, že naší jednoduchou metodiku "pošleme do světa".

Co tu nehledat?

Nejsme brokeři, nejsme banka, nejsme poradci, nemáme profity z vašich ne/úspěšných obchodů. Jsme lidé, kteří dlouhodobě úspěšně investují a obchodují a svoje investiční nástroje nyní sdílíme všem, kteří o to mají zájem.

Čím je projekt výjimečný?

To co nabízíme opravdu děláme. Máte díky tomu před sebou jen ty opravu důležité investiční příležitosti, výběry z výběrů toho nejlepšího, vše prioritizované pomocí statistiky a chytrých algoritmů. A navíc přesně ve chvíli, kdy se to "děje".

Jak funguje pokročilý hlídač investic?

Příklad: V mobilu v aplikaci DISCORD vám PÍPNE NOTIFIKACE kde zjistíte, že například akcie Applu jsou dle technických indikátorů nyní za výhodnou nákupní cenu. Díky skóre si můžete rychle vyhodnotit fundamentální data a vnitřní hodnotu akcie a nakoupit u svého brokera nebo v bance. Podobné to může být s prodejem.

Proč tak levně?

Nemáme velké týmy analytiků nebo tvůrců obsáhlých analýz a emočních článků. Máme ale efektivní algoritmy, kvalitní zdroje dat, praktické zkušenosti a hlavně mám rád výsledky, ne teorie. Práci za nás tak odvádějí převážně chytré skripty, technické indikátory a statistika. Tyto HLÍDAČE díky tomu nestojí tisíce korun a spousty poplatků jako týmy odborníků.

Proč kurzy a workshop?

Protože se během posledních let kolem nás objevilo spoustu nováčků, připravujeme workshopy, kterými vás naučíme proč, jak a kde si vybírat investice, jak si zkontrolovat jestli jsou vhodné k nákupu, jak si vybrat brokera, co si hlídat legislativně (daně), kdy prodat a jak to vše zvládnout psychicky. Workshopy jsou zde.

Jak začít?

Nejlepší je si zkusit pokročilého hlídače a třeba jen na DEMO účtu u brokera. Vytvořili jsme celou pár inspirativních popisů a manuálů, jak na investice. Výběry brokerů, zdrojů informací a jak mít vše hezky pohromadě a investovat v klidu. O tom je sekce "Jak začít".

Petr Tešnar

Autor projektu, tvůrce obchodních strategií a algoritmů, lektor kurzů


Po tom, co jsem si prošel praxí nejprve jako nadšenec, později jako investor i autor algoritmických strategií, bych s vámi rád sdílel jednoduchý "manuál" a mé vlastní "algoritmické indikace" a další nástroje přímo z akciových a krypto trhů. Cílem projektu je vám dát nástroj, který vás bude upozorňovat na nákupní i prodejní příležitosti převážně na akciovém trhu. Nástroj který vám dá investiční přehledy na základě statistiky a priorit. Cílem hlídače investic má být větší efektivita a zisk v dlouhodobém INVESTIČNÍM měřítku a to bezpečně, bez rizika likvidace pozic. 

Teorie a praxe se dost liší... A to je přesně ono - Co koupit? Kde koupit? Kdy koupit? Jak začít? Kde začít? Kam jít? Kde se registrovat? Kolik je potřeba vstupního kapitálu? To jsou témata, která jsou obsahem tohoto webu a workshopů. A nejen to, "hlídače" a další námi používané nástroje s vámi teď díky webu a Discordu můžeme i snadno sdílet. 

Investiční a obchodní historie:

Forex = počáteční dřina, čas, rizika, pákování

Kryptoměny = velké zisky i rizika (obchodování zabírá spoustu času)

Hlídače = investování (NE obchodování / trading)

Roboty = diverzifikace investic (pro mě)

Workshop = naučte se můj investiční systém


Snad se vám bude projekt líbit a investování se vám tím zpřístupní, zjednoduší, ušetříte tím drahocenný čas a budete mít investice pod SVOU 100% kontrolou.

Budu se těšit na nové odběratele hlídačů :-)

Petr Tešnar (pt@hlidacinvestic.cz)


Ve spolupráci s...


Ondřej Červinka

Nadšenec, investor, lektor workshopu, "moderátor" Discordu

"Kdo umí ten umí, kdo neumí, ten učí". 

I tak by se dalo s velkou nadsázkou popsat moje působení v tomto projektu. K investicím jsem se v partě lidí kolem Petra Tešnara (autora tohoto projektu) dostal někdy v roce 2018. Byl jsem hozen do vody a bylo mi řečeno plav. Měl jsem neuvěřitelné štěstí, že jsem měl možnost se vyhnout všem slepým uličkám, kterými si Petr a spol. už dříve prošli a že mi otevřeli svět investic, ze které jsem měl dříve strach, odstup a do jisté míry jsem neměl morál na to se jím hlouběji zabývat.

"Civilním" zaměstnáním jsem produkční, rád se bavím s lidmi, organizuji akce a spojuji lidi. Proto jsem v tomto projektu zaujal místo toho, kdo by vás měl svým způsobem vzdělávat. Mozkem projektu je Petr, já jsem tím, kdo vám bude k ruce, kdo vám pomůže odstranit bariéry tam, kde jsem je ještě před časem měl sám a pomůžu vám objevovat svět investování. Na starosti mám vzdělávání, tedy naše workshopy, podporu Discordu a CopyFX sekce, kde rád pomůžu, když nebudete vědět kudy kam. Jsem tady pro vás neboť spolu s Arthurem Schopenhauerem jsem přesvědčen, že "Pro každodenní život je génius způsobilý asi tak, jako astronomický teleskop ke sledování divadelního představení."

Těším se na nové členy.

Ondra.

email: oc@hlidacinvestic.cz