VIDEO-NÁVODY

09.02.2023

O ČEM TO CELÉ JE....?


Hlídač investic je pomocník. Ať jste začátečník nebo aktivní investor, investování si díky hlídači investic můžete zjednodušit, zrychlit a budete se díky němu lépe orientovat v aktuálních investičních prioritách na trhu akcií, ETF a základních kryptoměn.

Narozdíl od jednotlivých názorů a analýz, kterých se dá na internetu najít spousta, se s hlídačem můžete rozhodovat na základě srovnání akcií a vždy aktuálních priorit. Navíc s pomocí jednoduché opakující se metodiky signálů, které jsou nastaveny na základě dlouhodobých back-testingů technických indikátorů a ne pocitů. Tato opakovatelnost a prioritizace jsou při investování to klíčové.

A pokud budete chtít mít v hlídači nějakou akcii, kterou zatím "nehlídá", stačí napsat a pokud bude dostatečně kvalitní, přidám ji. Přehled těch aktuálně aktivních je zde.

Jako doplněk zde najdete vybraná investiční zpravodajství, twitterové novinky od investorů a ekonomů, indikace indexů pomocí semaforu atd.

Více se dozvíte ve video-návodech :-)

VIDEO-NÁVODY


Co je vlastně hlídač investic?

Návod o tom jak obecně funguje hlídač investic, jaká je jeho základní logika a jak funguje provázanost mezi skóre a signály.


Web, členství a discord

Pojďte se podívat na to, jak funguje web, jaká jsou v hlídači členství a jak je rozdělen Discord server. 


Investiční skóre

Investiční skóre je dokument, ve kterém jsou zpracované hospodářské výsledky společností. Každá společnost dostane číselné ohodnocení (skóre), včetně vypočtené vnitřní hodnoty společností.


Signály

Signály jsou INDIKACE NÁKUPŮ A PRODEJŮ, které upozorňují na nákupní i prodejní příležitosti v kratších časových rámcích než investiční skóre a v podstatě říkají "všimni si mě, něco se děje..." .


Brokeři a nákupy Akcií a ETF

Dozvíte se, jak jednoduché je založení účtu u brokera a jak nakupovat akcie a ETF na základě signálů z Discordu hlídače investic.

Děkuji všem za shlédnutí návodů a věřím, že vám bude hlídač investic užitečným pomocníkem při investování :-)