top of page

JSME DATOVÍ ANALYTICI

JDEME NA TO JINAK

PETR TEŠNAR

AUTOR PROJEKTU

Po tom, co jsem si prošel praxí nejprve jako nadšenec, později jako investor i autor algoritmických strategií, bych s vámi rád sdílel jednoduchý "manuál" a mé vlastní "algoritmické indikace" a další nástroje přímo z akciových a krypto trhů. Cílem projektu je vám dát nástroj, který vás bude upozorňovat na nákupní i prodejní příležitosti převážně na akciovém trhu. Nástroj který vám dá investiční přehledy na základě statistiky a priorit. Cílem hlídače investic má být větší efektivita a zisk v dlouhodobém investičním měřítku a to bezpečně, bez rizika likvidace pozic. 

Hlídač investic (8).png

DLOUHODOBĚ STABILNÍ

MY A NAŠE MISE

Jsme tým mladých lidí, kteří sami dlouho strávili čas analýzami a průzkumem trhu, a proto dobře víme, jak náročný a časově náročný proces to je. Na základě našich vlastních zkušeností jsme se rozhodli usnadnit investování do akcií, ETF a Bitcoinu nejen sobě, ale i ostatním lidem.

 

S naším hlídačem chceme lidem ušetřit čas a usnadnit jim proces vytváření kvalitních investičních rozhodnutí. Naše znalosti a zkušenosti nám umožňují poskytnout jednoduchý a efektivní nástroj, který pomůže lidem dosáhnout úspěchu na finančních trzích bez ztráty času a úsilí, které jsme sami museli investovat.

 

Jsme tu proto, abychom lidem umožnili investovat s jistotou a efektivitou, ať už mají více času věnovat se svým vášním a zájmům.

OSTATNÍ ČLENOVÉ TÝMU

bottom of page