top of page

Jsme datoví analytici a jdeme na to jinak.

My a naše mise

Jsme tým mladých lidí, kteří sami dlouho strávili čas analýzami a průzkumem trhu, a proto dobře víme, jak náročný a časově náročný proces to je. Na základě našich vlastních zkušeností jsme se rozhodli usnadnit investování do akcií, ETF a Bitcoinu nejen sobě, ale i ostatním lidem.

 

S naším hlídačem chceme lidem ušetřit čas a usnadnit jim proces vytváření kvalitních investičních rozhodnutí. Naše znalosti a zkušenosti nám umožňují poskytnout jednoduchý a efektivní nástroj, který pomůže lidem dosáhnout úspěchu na finančních trzích bez ztráty času a úsilí, které jsme sami museli investovat.

 

Jsme tu proto, abychom lidem umožnili investovat s jistotou a efektivitou, ať už mají více času věnovat se svým vášním a zájmům.

5_edited.png

ALGO-WATCHDOG

TRADING BOT

PLNĚ AUTOMATIZOVANÝ TRADING

AOS

AUTOMATIZOVANÝ OBCHODNÍ SYSTÉM

Automatizovaný obchodní systém (AOS) je sofistikovaný systém, který provádí obchodní operace na finančních trzích automaticky a bez zásahu člověka. AOS využívá pokročilé algoritmy a pravidla, která jsou naprogramována do softwaru, aby analyzovala tržní podmínky, identifikovala obchodní příležitosti a provedla obchody na základě předem stanovených parametrů.

Výhody AOS jsou následující:
 

Efektivita a rychlost: AOS provádí okamžité a automatické obchody na základě předdefinovaných pravidel, což eliminuje zpoždění a lidské chyby. Rychle reaguje na tržní události a využívá výhodné příležitosti.

 

Emoční disciplína: AOS je zbaven emocionálního vlivu, což pomáhá udržet disciplínu a dodržovat strategii i v nepředvídatelných tržních podmínkách.

 

Diverzifikace: AOS umožňuje obchodování na různých trzích a instrumentech současně, což snižuje riziko spojené s jediným trhem nebo instrumentem.

 

Backtesting a optimalizace: AOS lze před nasazením testovat pomocí historických dat, což umožňuje optimalizaci strategie a její přizpůsobení před skutečnými obchody.

Je důležité poznamenat, že při používání AOS je stále nutné provádět pravidelný dohled a monitorovat jeho výkon. Navíc není žádný systém zaručený a existuje riziko ztráty, zejména v případě nestandardních tržních podmínek. Je proto důležité provést řádný výzkum, poradit se s odborníky a pečlivě vyhodnotit výhody a rizika před nasazením AOS.

bottom of page