VIP KLUB

Získejte přístup k našim portfoliím a sdílení informací o nákupech. Navíc získáte obecné pohledy na stavy trhů a načasování budoucích investic. A součástí jsou samozřejmě trendy a výprodeje z hlídačů.


  • PŘEHLED O VŠEM co děláme včetně informacích o NAŠICH PORTFOLIÍCH.
  • Detailní TECHNICKÉ ANALÝZY našich investic a obchodů s důvody nákupů a prodejů.
  • Možnost KOMUNIKACE přímo S NÁMI
  • Jednoduše, bez zdržovaní, v klidu a k věci.
  • Informace KDY A CO NAKUPUJEME A PRODÁVÁME.

O čem je VIP KLUB?

VIP klub v sobě obsahuje hlídače, naše portfolia a nákupy a ještě něco navíc.


Analýzy
Analýzy

Dostane přímo od nás INFORMACE O NAŠICH PORTFOLIÍCH A O VŠECH NAŠICH NÁKUPECH A PRODEJÍCH. Součástí jsou také TECHNICKÉ ANALÝZY s jasnými pravidly a doporučeními k daným instrumentům.

Nezapomínáme tu ani na obecnější novinky a informace ze světa investic a obchodů pro vaše i naše vzdělávání.

No a další a asi největší výhodou je možnost s námi i mezi sebou přímo komunikovat ve VIP SKUPINÁCH NA DISCORDU a probírat zkušenosti a nápady z investičních, ale i jiných oborů. 

Budeme se těšit na nové členy :-)


Kdy nakupovat?

Využijte pokročilé hlídače


jako součást pokročilého hlídače

ZDARMA 

(cca 280 Kč měsíčně, členství se dá kdykoliv zrušit)

Proč ceny v USD ($)?


Ceny jsou uvedeny v USD (amerických dolarech), protože aplikace zajišťující přípravu platby (MEE6) a přístupy do aplikace Discord neumí zobrazit naši měnu CZK. Platby jsou ale na konci strženy v CZK (nebo dle vašich preferencí) u bezpečného poskytovatele Stripe.com. Jde o jednoduchý platební systém napojitelný na Discord a navíc s nízkými náklady, díky čemu mohou být ceny za hlídače také takto nízké. Není také vůbec od věci zvykat si na nejpoužívanější měnu v investicích, kterou je americký dolar (USD).

Podívejte se na akcie, ETF a Bitcoin v poslední době

Nechejte si ZDARMA poslat mailového průvodce hlídači.

Mailový průvodce vám ukáže proč se nebát investovat, kde začít jak si vybrat hlídače a jak je optimálně využít. To je pro začátek asi vše. Pokud budete chtít napište nám i ohledně možného workshopu, který taky umíme. Těšíme se na nové členy, kteří se chtějí rozhodovat v klidu, na základě dat a ne pocitů :-)


ZDARMA také získáte na našem Discord serveru přístupy k výběrovým zpravodajstvím, díky kterým budete mít pohromadě všechny investiční zprávy ze světa akcií, kryptoměn, ale i komodit, spoření, inflace atd.

Tak neváhejte a přidejte se

Investujte prakticky a bez emocí - využijte hlídače