Ve spolupráci s TP Consulting s.r.o.

Jak začít investovat

Kurz o moderním a nezávislém investování do akcií a ETF fondů na základě dat, ne pocitů. 


"Jde-li o Vaše peníze, věřte jen sami sobě. Nikdy nikomu jinému." (G.P.Getty)

Proč ne/investovat? Kde investice hledat? Do čeho a jak Investovat? Využít brokera a aplikace nebo v investovat raději v bance? Jak se z toho nezbláznit? Jak na Daně? Naučte se základní princip hlídačů na našem kurzu.

A na konci už možná budete mít něco koupené na DEMO účtu (nebo i v reálu), protože to je tak snadné. V klidu a bez negativních emocí.

Získáte nástroje a metodiky, díky kterým si sami snadno vyberete a koupíte to co je pro vás vhodné.

Zkraťte si cestu k úspěšnému investování. Zkuste náš kurz.

Co vás čeká na kurzu?

Investování teoreticky a hlavně prakticky + workshop


ŠKOLENÍ (3 hodiny )

Teoretická část, kde se dozvíte jak základní "smysluplnost" investování, tak praktické ukázky jak chytře investovat.

 1. Zjistíme PROČ ne/INVESTOVAT - Každý má své proč - jaké bude to vaše?
 2. Prolétneme si "pohádky a pravdy" na téma: Akcie, ETF, Krypto, Fundament, technická analýza, diverzifikace, investor vs. obchodník, inflace, DCA atd. Povrchně nebo detailně - to bude na vás :-)
 3. Ukážeme si KDE HLEDAT kvalitní INVESTICE pomocí specifických webů a dalších zdrojů informací zdarma (nebo za rozumné peníze) - každý dle svých potřeb.
 4. Vybereme DO ČEHO INVESTOVAT, jaké instrumenty nám "sedí" a naučíme se z nich SESTAVIT PORTFOLIO a investiční plán (například pomocí techniky DCA).
 5. ZKONTROLUJEME si naše vybrané instrumenty abychom zjistili "VHODNOST NÁKUPU". Jak? - Pomocí rychlé fundamentální i technické analýzy BĚHEM PÁR MINUT.
 6. VYBEREME KDE INVESTOVAT, tedy brokera, banku nebo jinou investiční službu, protože pro každého se může hodit něco jiného.
 7. Ukážeme si JAK u vámi vybraného brokera investovat.
 8. Nezapomínejme na legislativu a DANĚ, kterých se většina bojí. Pokud se ale připravíte předem a víte kam co patří, je to snadné - ukážeme si to.
 9. Máme nakoupeno, ta rychlá část je za námi, co teď? VYHRÁVÁ DISCIPLÍNA, pravidelně investovat (a občas dle potřeby třeba i prodat). BÝT V KLIDU, což je snažší, pokud jednáte na základě dat, BEZ NEGATIVNÍCH EMOCÍ.
 10. Co dál? Můžeme jít do většího detailu na základě zdrojů z workshopu, jako jsou například i naše Hlídače investic. Můžeme se také domluvit na detailnějším workshopu nebo poradenství. Nebo si jen udržet disciplínu, natrénovat si co nám vyhovuje a investicemi se zabývat jen do té míry, která je nám pohodlná a být dobrým investorem s dlouhodobými profity. FAQ k workshopu je zde.

WORKSHOP (3 hodiny)

Workshop je navazující část pro všechny absolventy základního školení. Je možné se na tento workshop přihlásit samostatně, pokud na kurz třeba nemáte celý den a chcete si školení a workshop rozdělit. 
Může pro vás být také zajímavý pokud jste již zkušenější investor a myslíte si, že teoretické školení nepotřebujete (pozor ale na návaznosti, nemusí vám být pak vše jasné jako absolventům základního školení)

 1. Hledání zajímavých instrumentů do portfolia
 2. Kontrola stavu trhu pro lepší načasování vstupu do trhů
 3. Kontrola vybraných instrumentů pomocí zjednodušených fundamentálních a technických analýz (s pomocí indikátorů)
 4. Sestavení a správa portfolia
 5. Registrace u doporučených brokerů a nákupy Akcií a ETF, případně krypta
 6. Zkoušení modelových situací při změnách na trzích
TĚŠÍME SE NA VÁS NA KURZU !!!

Objednávkový formulář je níže nebo na webu TP Consulting s.r.o.

Přihlašovací formulář

Pokud se rezervujete v souvislosti s dotační výzvou, napište to prosím do poznámky.

V případě dotazů nám napište na tuto adresu: workshop@hlidacinvestic.cz